Pobyt na 3 noci - Hotel Martin

Ideální třídenní ubytování ve Špindlerově Mlýně: Hotel Martin s restauračním servisem

Zažijte nezapomenutelný pobyt v hotelu Martin, součásti našeho exkluzivního hotelového komplexu ve Špindlerově Mlýně. Tento balíček byl speciálně sestaven pro pár, který hledá perfektní spojení relaxace a komfortu v srdci Krkonoš.

Co balíček zahrnuje:
● Ubytování pro dva: Připravili jsme pro vás komfortní pokoj s moderním vybavením, včetně SAT TV, Wi-Fi, minibaru a soukromého balkonu, odkud můžete obdivovat krásu okolních hřebenů.
● Polopenze: Každé ráno a večer si v naší restauraci můžete vychutnat bohaté švédské stoly pro snídaně a servírované tříchodové večeře ala carte, připravované z čerstvých a lokálních surovin.
● Wellness a rekreace: V ceně je zahrnuta jedna hodina v sauně, kde si můžete odpočinout a regenerovat, a také přístup k dalším rekreačním aktivitám, jako je trampolína a stolní tenis.

Cena balíčku: Pouze 9 999 Kč pro dva hosty, za pobyt s polopenzí.

Tento balíček je ideální volbou pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v luxusním prostředí s prvotřídními službami. hotel Martin představuje skvělý výchozí bod pro objevování krás Špindlerova Mlýna a nabízí přímý přístup k nejlepším restauracím a atrakcím v regionu. Nechte se hýčkat naší pohostinností a zažijte dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.

Jméno
Telefon
E-mail
Zpráva
Hotel Martin a Hotel Kristýnav Špindlerově Mlýněhodnocení