Hotel Kristýna

Pobyt na 5 nocí - Hotel Kristýna

Speciální pobytový balíček v hotelu Kristýna: Ideální ubytování ve Špindlerově Mlýně
Zažijte pět nádherných nocí ve Špindlerově Mlýně s naším exkluzivním balíčkem v hotelu Kristýna, který je součástí našeho renomovaného hotelového komplexu s restaurací. Tento balíček nabízí ubytování pro dvě osoby v pohodlném pokoji vybaveném satelitní TV, Wi-Fi připojením a vlastní koupelnou.

Gastronomické zážitky a relaxace
Nechte se hýčkat každé ráno bohatými snídaněmi a večer si vychutnejte servírované tříchodové večeře ala carte. Pobyt zahrnuje také jednu hodinu zdarma v naší relaxační sauně, kde můžete odpočívat po dni plném dobrodružství.

Plné výhody pro naše hosty
Kromě pohostinnosti a výjimečné kuchyně poskytuje tento balíček bezplatné parkování, turistický poplatek a přístup k hotelovým rekreačním zařízením, včetně opalovacích lehátek, trampolíny a stolního tenisu. Tato kombinace záruk a služeb zaručuje, že váš pobyt bude nejen pohodlný, ale i plný zábavy a relaxace.

Cena a rezervace
Cena tohoto pětidenního pobytu pro dvě osoby je stanovena na 13 999 Kč s polopenzí. Nezapomeňte využít této jedinečné nabídky pro nezapomenutelný pobyt ve Špindlerově Mlýně.

Zarezervujte si svůj pobyt nyní a užijte si luxusní ubytování ve Špindlerově Mlýně v našem hotelovém komplexu s restaurací, kde vás čeká dokonalý odpočinek a prvotřídní gastronomie.

Hotel Martin a Hotel Kristýnav Špindlerově Mlýněhodnocení