Pobyt na 7 nocí - Hotel Kristýna

Speciální pobytový balíček v hotelu Kristýna: Týdenní ubytování ve Špindlerově Mlýně
Luxusní týdenní pobyt pro dva. Nabídněte si a svému partnerovi týden plný relaxace a pohody v hotelu Kristýna, součásti našeho renomovaného hotelového komplexu ve Špindlerově Mlýně. Tento exkluzivní balíček zahrnuje ubytování pro dvě osoby na sedm nocí ve vkusně zařízeném pokoji s vlastní koupelnou, satelitní televizí a Wi-Fi připojením.

Gastronomické zážitky a relaxace
Každé ráno začněte dnešní den výtečnou snídaní a každý večer si vychutnejte servírovanou tříchodovou večeři ala carte, která vás zavede do světa místních i mezinárodních chutí. V ceně pobytu je také hodina zdarma v naší sauně, kde můžete zrelaxovat a nabrat nové síly.

Aktivity a vybavení
Kromě gastronomických zážitků a relaxace v sauně nabízíme i další možnosti aktivního odpočinku. Můžete si zahrát stolní tenis nebo skákat na trampolíně. Součástí balíčku je také bezplatné parkování a turistický poplatek, abyste si mohli bez starostí užívat krásy Špindlerova Mlýna.

Výjimečná cena za výjimečný zážitek
Zarezervujte si tento exkluzivní pobyt za výhodnou cenu 17 999 Kč pro dvě osoby. Užijte si týden plný luxusu, komfortu a nezapomenutelných zážitků v srdci Krkonoš. Naš hotelový komplex s restaurací vám nabízí to nejlepší ubytování ve Špindlerově Mlýně.

Hotel Martin a Hotel Kristýnav Špindlerově Mlýněhodnocení