Objevte nově zrekonstruovanou restauraci v Špindlerově Mlýně

Pro zimu 2023/2024 jsme kompletně zrekonstruovali naši restauraci, abychom zajistili ještě příjemnější atmosféru. Stylová restaurace s krkonošským nádechem se nachází v hotelu Kristýna a je otevřená jak pro ubytované hosty, tak i pro veřejnost. Hosté z hotelu Martin mají jen krátkou cestu 50 metrů chodníkem parkem. Zde podáváme bohaté snídaně formou švédských stolů, ale s radostí Vám ji přineseme až do pokoje. V letních měsících si můžete vychutnat snídani na naší prostorné terase s panoramatickým výhledem na krásné hřebeny Krkonoš a do našeho upraveného parku.

Ideální místo pro Vaše oslavy a firemní Akce
S kapacitou 80 míst je naše restaurace ideálním prostorem pro různorodé oslavy, svatby, firemní večírky, školení a prezentace. Díky svému prostornému interiéru a profesionálnímu servisu zajišťujeme, že každá událost bude nezapomenutelná. Dejte nám vědět o Vašich požadavcích a rádi Vám pomůžeme uspořádat perfektní událost.
Rezervujte stůl v naší restauraci a užijte si gurmánské lahůdky ve Špindlerově Mlýně
Nenechte si ujít příležitost ochutnat naše lahodné pokrmy a vychutnat si jedinečnou atmosféru naší restaurace. Rezervujte stůl ještě dnes a přijďte si vychutnat gastronomické zážitky, které váš pobyt ve Špindlerově Mlýně ještě více oživí.
Jídelní lístek
Z našeho menu si vybere každý, jistě Vám udělají radost grilované a uzené speciality z našeho grilu a udírny. Samozřejmě nesmějí chybět tradiční krkonošské speciality, domácí koláče a knedlíky z místních borůvek.
více informací
Hotel Martin a Hotel Kristýnav Špindlerově Mlýněhodnocení