Ubytování

Pokoje jsou plně vybaveny, nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové, rodinné pokoje a apartmán s vlastní kuchyňkou. Samozřejmostí je koupelna na všech pokojích, TV, wifi internet zdarma. Do většiny pokojů Vám na přání přidáme dětskou postýlku nebo přistýlku. Udělejte radost svým blízkým, přátelům, zaměstnancům nebo obchodním partnerům a darujte jim DÁRKOVÝ POUKAZ v libovolné hodnotě.

Hotel Špindlerův Mlýn - Hotel Martin a Kristýna
Hotel Martin
V hotelu Martin se nachází privátní wellness. Kromě standardního vybavení mají pokoje na hotelu Martin navíc minibar a balkon s výhledem na hory nebo do upraveného parku Kristýna. Hotel je vhodný pro klidnou dovolenou. Restaurace se nachází v hotelu Kristýna, která je vzdálená 50 metrů. V hotelu Martin nabízíme dvoulůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, třílůžkové pokoje, rodinné pokoje pro 4 nebo 5 osob a apartmán s vlastní kuchyňkou.
REZERVOVAT
Hotel Kristýna
V hotelu Kristýna se nachází stylová restaurace, kde se podávají snídaně. Ovšem po celý den zde můžete zahnat hlad místními specialitami, popřípadě doplnit energii kávou a dezertem. V hotelu Kristýna nabízíme dvoulůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, třílůžkové pokoje a rodinné pokoje pro 4 osoby.
REZERVOVAT
Rodinné pokoje
Dvouložnicové rodinné pokoje jsou ideálním řešením pro rodinnou dovolenou. Dopřejete soukromí sobě i Vašim dětem. Rodinné pokoje jsou 2 pokoje propojené dveřmi. Každý z pokojů má vlastní koupelnu a vlastní přístup do pokoje.
Ceník
Níže si můžete prohlédnout kompletní ceník ubytování. Zvířata jsou u nás vítány na Hotelu Kristýna. Nezapomeňte se kouknout na naše akční pobytové balíčky. V případě větších skupin a akcí nás kontaktujte a domluvíme se individuálně.
Ceník
Hotel Martin a Hotel Kristýnav Špindlerově Mlýněhodnocení