Garance nejlepší ceny

Vážení přátelé, pokud by jste chtěli u nás strávit chvilku oddychu a načerpat síly, rádi Vás přivítáme! Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo kontaktního formuláře níže.

Kontaktujte nás pro vypracování nabídky. Stačí vyplnit kontaktní formulář níže a my Vás budeme kontaktovat.

Na slevových portálech nás nenajdete... Nejvýhodnější cenu najdete vždy zde na webových stránkách, popř. individuální poptávkou. Při slevě na slevových portálech klesá kvalita služby, a to nechceme :-)

AKCE na období 6.1. - 26.1.2024
Ubytování se snídaní na Hotelu Martin a Kristýna. Při rezervaci na 7 nocí zaplatíte 6 nocí = 1 NOC ZDARMA. Ke každé rezervaci na 7 nocí máte 3 hodiny sauny ZDARMA.
AKCE na období 3.3. - 27.3.2024
Ubytování se snídaní na Hotelu Martin a Kristýna. Při rezervaci na 7 nocí zaplatíte 6 nocí = 1 NOC ZDARMA. Při rezervaci na 5 nocí zaplatíte 4 noci = 1 NOC ZDARMA. Ke každé rezervaci na 7 nocí máte 3 hodiny sauny ZDARMA.
Dárkové poukazy
Darujte poukaz v libovolné hodnotě, který platí na ubytování v hotelovém resortu i na menu v naší restauraci. Udělejte radost svým nejbližším. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo kontaktního formuláře.
POKRAČOVAT
Jméno
Telefon
E-mail
Zpráva
Hotel Martin a Hotel Kristýnav Špindlerově Mlýněhodnocení