Garance nejlepší ceny

Přímočará rezervace a nejlepší nabídky. V hotelovém komplexu Kristýna a Martin ve Špindlerově Mlýně si vážíme každého našeho hosta a nabízíme vám garanci nejlepší ceny přímo na našich webových stránkách. Zdejší ubytování ve spojení s prvotřídní restaurací je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitu a komfort. Pokud plánujete strávit relaxační chvilky a načerpat nové síly, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Jsme zde, abychom vypracovali nabídku přímo na míru vašim potřebám.

U nás na webových stránkách naleznete vždy nejvýhodnější ceny. Vyhněte se slevovým portálům, kde sice můžete najít lákavé slevy, ale často za cenu nižší kvality služeb, což je proti našim principům. U nás si můžete být jisti, že kvalita ubytování a služeb zůstává na nejvyšší úrovni, bez ohledu na cenu, kterou platíte.

Pobyt na 7 nocí - HOTEL MARTIN
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 7 nocí s polopenzí, v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, minibarem , balkonem 7 x snídaně, 7 x servírovaná tříchodová večeře ala carte, 1 hodina sauny zdarma ,trampolína , stolní tenis, turistický poplatek.

Cena balíčku je 21 999,-Kč pro 2 osoby /pobyt s polopenzí
více informací
Pobyt na 5 nocí - HOTEL MARTIN
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 5 nocí s polopenzí, v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, minibarem , balkonem 5x snídaně, 5x servírovaná tříchodová večeře ala carte, 1 hodina sauny zdarma ,trampolína , stolní tenis, turistický poplatek.

Cena balíčku je 15 999,-Kč pro 2 osoby /pobyt s polopenzí
více informací
Pobyt na 7 nocí nocí - HOTEL KRISTÝNA
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 7 nocí v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, 7x snídaně, 7x servírovaná tříchodová večeře ala carte, 1 hodina sauny zdarma, trampolína stolní tenis, parkování, turistický poplatek.

Cena balíčku je 19 499,- Kč pro 2 osoby / pobyt s polopenzí
více informací
Pobyt na 5 nocí - HOTEL Kristýna
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 5 noci v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi,5 x snídaně, 5 x servírovaná tříchodová večeře ala carte, 1 hodina v sauně, parkování, turistický poplatek, opalovací lehátka, trampolína a stolní tenis.

Cena balíčku je 13 999,- Kč pro 2 osoby/pobyt s polopenzí
více informací
Pobyt na 3 noci - HOTEL MARTIN
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 3 noci s polopenzí, v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, minibarem, balkonem 3 x snídaně, 3 x servírovaná tříchodová večeře ala carte, trampolína, stolní tenis, turistický poplatek, hodina sauny zdarma.

Cena balíčku je 9 999,-Kč pro 2 osoby /pobyt s polopenzí
více informací
Dárkové poukazy
Darujte poukaz v libovolné hodnotě, který platí na ubytování v hotelovém resortu i na menu v naší restauraci. Udělejte radost svým nejbližším. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo kontaktního formuláře.
více informací

Neváhejte a rezervujte si pobyt v našem hotelovém komplexu ve Špindlerově Mlýně. Stačí vyplnit kontaktní formulář níže a my se vám ozveme s osobní nabídkou, která bude nejen cenově výhodná, ale také splní všechna vaše přání.

Jméno
Telefon
E-mail
Zpráva
Hotel Martin a Hotel Kristýnav Špindlerově Mlýněhodnocení