Garance nejlepší ceny

Od 15.5.2020 se na Vás těšíme v plné síle, stále pro Vás vymýšlíme akce a balíčky, které si níže můžete prohlédnout... Momentální situace není pro nikoho lehká, ani pro nás... Nyní si u nás můžete koupit cenově výhodný balíček a nevázat se na termín.. Zakupte si voucher a termín si zvolíte, jak se Vám to bude hodit. Neváhejte nás kontaktovat prosřednictvím e-mailu, telefonu nebo kontaktního formuláře.

Přijeďte si odpočinout a načerpat tolik potřebné síly.

Jarní/letní pobyt na 6 dní/5 nocí - HOTEL KRISTÝNA
V ceně balíčku je ​ubytování pro 2 osoby na 5 nocí s polopenzí v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, 5x snídaně formou švédských stolů, 5x servírovaná tříchodová večeře, 1 hodina v sauny, parkování, turistický poplatek v ceně, opalovací lehátka ,trampolína , stolní tenis. Cena balíčku je 10.000,-Kč pro 2 osoby s polopenzí.
POKRAČOVAT
Jarní/letní pobyt na 4 dny/3 noci - HOTEL KRISTÝNA
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 4 dny/ 3 noci v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, 3x snídaně formou švédských stolů, 3x servírovaná tříchodová večeře, 1 hodina v sauně, parkování, turistický poplatek, opalovací lehátka, trampolína a stolní tenis v ceně. Cena balíčku je 6.500,- Kč pro 2 osoby.
POKRAČOVAT
Jarní/letní pobyt na 6 dní/5 nocí - HOTEL MARTIN
V ceně balíčku je ​ubytování pro 2 osoby na 5 nocí s polopenzí v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, 5x snídaně formou švédských stolů, 5x servírovaná tříchodová večeře, 1 hodina v sauny, jízdenky po celou dobu pobytu na lanovky Medvědín a Svatý Petr, parkování, turistický poplatek v ceně, opalovací lehátka ,trampolína , stolní tenis. Cena balíčku je 11.000,-Kč pro 2 osoby s polopenzí.
POKRAČOVAT
Jarní/letní pobyt na 4 dny/3 noci - HOTEL MARTIN
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 4 dny/ 3 noci v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, 3x snídaně formou švédských stolů, 3x servírovaná tříchodová večeře, jízdenky po celou dobu pobytu na lanovky Medvědín a Svatý Petr, 1 hodina v sauně, parkování, turistický poplatek, opalovací lehátka, trampolína a stolní tenis v ceně. Cena balíčku je 6.900,- Kč pro 2 osoby.
POKRAČOVAT
Od 1.5.2020 po celou letní sezónu u nás můžete jezdit lanovkou ZDARMA. Nabídka platí pro hosty ubytované na Hotelu Martin.
Jméno
Telefon
E-mail
Zpráva
Hotel Martin a Hotel Kristýnav Špindlerově Mlýněhodnocení