Garance nejlepší ceny

Vážení přátelé, přežili jsme ve zdraví dlouhou karanténu, kterou jsme byli nuceni podstoupit. Hotel a restaurace jsou v provozu od 29.5.2020. Pokud by jste chtěli u nás strávit chvilku oddychu a načerpat síly, rádi Vás přivítáme! Neváhejte nás kontaktovat prosřednictvím e-mailu, telefonu nebo kontaktního formuláře.

Pobyt na 3 dny/2 noci - Hotel Kristýna
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 3 dny/ 2 noci v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, 2x snídaně, 2x servírovaná tříchodová večeře, 1 hodina v sauně, parkování, turistický poplatek, opalovací lehátka, trampolína a stolní teni. Cena balíčku je 3 999,- Kč pro 2 osoby. Nabídka platí ve dnech NE - PÁ.
POKRAČOVAT
Jarní pobyt na 3 dny/2 noci - HOTEL MARTIN-zdarma jízdenky na lanovky
Pobyt na 3 dny/2 noci - HOTEL MARTIN-zdarma jízdenky na lanovky
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 3 dny/ 2 noci v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, 2 x snídaně, 2 x servírovaná tříchodová večeře, jízdenky po celou dobu pobytu na lanovky Medvědín a Svatý Petr, 1 hodina v sauně, parkování, turistický poplatek, opalovací lehátka, trampolína a stolní tenis. Cena balíčku je 4 999,- Kč pro 2 osoby. Nabídka platí ve dnech NE - PÁ.
POKRAČOVAT
Pobyt na 4 dny/3 noci - HOTEL KRISTÝNA
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 4 dny/ 3 noci v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, 3x snídaně, 3x servírovaná tříchodová večeře, 1 hodina v sauně, parkování, turistický poplatek, opalovací lehátka, trampolína a stolní tenis v. Cena balíčku je 6.300,- Kč pro 2 osoby.
POKRAČOVAT
Pobyt na 4 dny/3 noci - HOTEL MARTIN-zdarma jízdenky na lanovky
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 4 dny/ 3 noci v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, 3x snídaně, 3x servírovaná tříchodová večeře, jízdenky po celou dobu pobytu na lanovky Medvědín a Svatý Petr, 1 hodina v sauně, parkování, turistický poplatek, opalovací lehátka, trampolína a stolní tenis. Cena balíčku je 7 200,- Kč pro 2 osoby.
POKRAČOVAT
Pobyt na 6 dní/5 nocí - HOTEL KRISTÝNA
V ceně balíčku je ubytování pro 2 osoby na 6 dny/ 5 nocí v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, 5x snídaně, 5x servírovaná tříchodová večeře, 1 hodina v sauně, parkování, turistický poplatek, opalovací lehátka, trampolína a stolní tenis v. Cena balíčku je - Kč 10.000,- Kč pro 2 osoby.
POKRAČOVAT
Letní/podzimní pobyt na 6 dní/5 nocí - HOTEL MARTIN – zdarma jízdenky na lanovky
V ceně balíčku je ​ubytování pro 2 osoby na 5 nocí s polopenzí, v pokoji s vlastní koupelnou a SAT TV, Wi-Fi, 5x snídaně , 5x servírovaná tříchodová večeře, 1 hodina v sauny, jízdenky po celou dobu pobytu na lanovky Medvědín a Svatý Petr, parkování, turistický poplatek, opalovací lehátka, trampolína, stolní tenis. Cena balíčku je 12.000,-Kč pro 2 osoby s polopenzí.
POKRAČOVAT
Od 1.5.2020 po celou letní sezónu u nás můžete jezdit lanovkou ZDARMA. Nabídka platí pro hosty ubytované na Hotelu Martin.
Jméno
Telefon
E-mail
Zpráva
Hotel Martin a Hotel Kristýnav Špindlerově Mlýněhodnocení